Chacara Nosso Sonho Hotel
| Gratis WiFi | Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Beliggende 4 km fra Museum Latino Eye, Chacara Nosso Sonho Hotel Atibaia kan byde på en swimmingpool.
Joao Batista Conti Municipal Museum er mindre end 6 km væk. Indkvarteringen ligger indenfor 5 km afstand fra Atibaias bycentrum. Du kan komme til Igreja Matriz São João Batista om få minutter i bil.
Gæsterne kan slukke deres tørst på have bar med deres favoritdrink. Spisested Doce Roca Cafe er placeret 250 meter fra stedet.
- Lokale seværdigheder
- Atibaia 4x44,3 km
- Morro Pedra Grande4,6 km
- Rampa Voo Livre4,3 km
- Olavo Amorim Silveira Atibaia Airfield3,4 km
- Associacao da Igreja Metodista4,2 km
- Pedra Grande De Atibaia4,3 km
- Capela Nossa Senhora Aparecida2,6 km
- Represa do Patrimonio2,4 km
- Salvador Russani Stadion4,6 km
- Igreja de Cristo em Atibaia4,2 km
- Lufthavne
- Guarulhos62 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Gratis WiFi
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Bar/ Lounge område
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Dagligstue
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af Chacara Nosso Sonho Hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Chacara Nosso Sonho Hotel ved en parkeringsplads. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i et Chacara Nosso Sonho Hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i et Chacara Nosso Sonho Hotel er 301$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilken slags pool er der på det Chacara Nosso Sonho Hotel?
Der er en swimmingpool på Chacara Nosso Sonho Hotel.